Märts on Hea Teeninduse Kuu, kus toimub teenindusmissioon KIIDA JA TUNNUSTA TEENINDAJAT!

Märts on Eestis juba 19-t aastat Hea Teeninduse Kuu ja sellel kuul pöörame erilist tähelepanu teenindaja ametile ja organisatsioonide poolt pakutavale heale teenindusele.

2022. aasta märtsis toimuv teenindusmissioon KIIDA JA TUNNUSTA TEENINDAJAT! kutsub märkama, tunnustama ning kiitma teenindajaid, teenindajate tänuväärset tööd, head teenindust ja teenuseid ning tõstab esile teeninduskohti, mida kliendid enim märkavad ja kiidavad. 

Kiidu- ja tunnustamise keskkond avatakse 01. märtsil ja klientidel on hea teeninduse ning teenindajate kiitmiseks ning tunnustamiseks mitu võimalust:

  • QR-koodi kaudu mobiiltelefoniga teeninduskohtades
  • Arvuti või mobiiltelefoni kaudu veebiaadressil www.heateenindus.ee/kiidame
  • Tagasiside sedelitele kiituse ja tunnustuse kirjutamine ja nende asetamine teeninduskohtades asuvatesse temaatilistesse postkastidesse

Kliendid saavad kiitusi ja tunnustusi esitada eesti, vene ja inglise keeles.

Teenindusmissioonil KIIDA JA TUNNUSTA TEENINDAJAT! osalevad need organisatsioonid, kellele on oluline pakkuda klientidele parimat teenindust ja kelle jaoks on tähtis teenindajate töö ning panus.

Nendele teeninduskohtadele, kes saavad klientidelt märtsikuu jooksul vähemalt 30 kiitust või tunnustust, väljastame aprillis tunnistuse ja uksekleebise "Kliendid Kiidavad 2022", mis kehtib siis terve järgneva aasta. 

Heateenindus.ee Toetajad