„Kuidas saada Eesti Parimaks Teenindajaks“

„Kuidas saada Eesti Parimaks Teenindajaks“

29.01.2013 kell 10:00 - 15:00

Hestia Hotel Europa, Paadi 5, Tallinn Paadi 5, 10151 Tallinn, Estonia

Hea Teenindaja suudab luua kontakti kliendiga ning olla tubli oma töös, Parim Teenindaja aga teab, kuidas lisaks eelnevale muuta end pidevalt osavamaks ning pingutab selle nimel, et suurendada lisaks enese heaolule ka ettevõtte arengut.

Saavutamaks kahepoolne ideaalseis korraldab Heateenindus.ee 29.01.2013 ainulaadse koolitus- ja õpipäeva Eesti Teenindajatele, et:

  1. Anda koos spetsialistide, koolitajate ja Eesti Parima Teenindaja konkursi žüriiga juhiseid, kuidas esindada ennast ja oma ettevõtet märtsikuus toimuval Eesti Parima Teenindaja konkursil, et sellega saada ise juurde enesekindlust ja teotahet ning pakkuda ettevõttele võimalust tunnustust teenida.
  2. Saada aimu oma tugevustest ja nõrkustest teenindajana ning arendada ja esile tuua oma tugevusi nii tööl kui konkursil.
  3. Teada, kuidas on võimalik töötada nii, et pidev heaolutunne säiliks.

Olla Parim Teenindaja tähendab teenindajale ideaalset toimetulekut oma tööülesannetega ja pingetega, mis võimaldab motivatsiooni alalhoidmist. Ettevõttele tähendab see edu kasvu, töökorralduse efektiivsuse tõusu ning pidevat positiivset arengut ja heaolu. Selle saavutamiseks esinevad koolituspäeval Eesti tuntud ja tunnustatud koolitajad ning Eesti Parima Teenindaja konkursi žürii, et üheskoos pakkuda Eesti teenindajatele suurepärane võimalus viia oma ettevõtte teenidus uuele tasemele.

Koolituspäeva lõpuks on teenindaja end arendanud mitmekülgselt, osates seejuures märgata oma sisemisi tugevusi tööga hakkama saamiseks, olla selle põhjal valmis edukalt esinema Eesti Parima Teenindaja konkursil ning omab seejuures konkreetseid juhiseid, oskuseid ja nõuandeid, kuidas saavutada konkursil edu!

Koolituspäeva eesmärk on intensiivselt töötubades arendada teenindaja oskuseid ja psühholoogilisi tugevusi, et neid oma igapäevatöös kasutada ja seeläbi konkursil suurepäraseid tulemusi saavutada, lisades seejuures kasumlikkust ka ettevõttele.

Koht: Hotell Euroopa Konverentsikeskus (Paadi 5, Tallinn)
Aeg: 10.00-16.00

2013-01-29 10:00:00
2013-01-29 15:00:00

Heateenindus.ee Toetajad