Hea Teeninduse Juhtimiskonverents 2013

Hea Teeninduse Juhtimiskonverents 2013

04.12.2013 kell 12:00 - 20:00

Hea Teeninduse Juhtimiskonverents 2013

Elu on pidevas muutumises ning praeguse ajastu kindel märksõna on stabiilsuse puudumine. Ülejäänud eluga sarnaselt on hüppelist muutust tegemas ka teenindus. Just see fakt on väga paljudele raskesti vastuvõetav, kuna inimene vajab psühholoogiliselt teatavat stabiilsust (vähemalt mõneski teda ümbritsevas keskkonnas), mis pakub talle turvatunnet. Oluline on enda mõtlemist ümber seadistada ning kohaneda muutunud oludega. Selle aasta Hea Teeninduse Juhtimiskonverentsil arutlemegi teemadel, milles muutus teeninduses täpsemalt seisneb ning kuhu me veel teel oleme.

Kuna tegu on 10. aasta juubeliüritusega pöörame korraks pilgud ka minevikku ning tunnetame muutuste väge minevikust kuni ülehomse päevani. Konkreetsemalt on luubi all just juhi roll muutunud teeninduses ning milliseid uusi teadmisi, oskusi, tõekspidamisi, väärtusi ning omadusi mul muutunud oludes vaja läheb.

Konverentsil astuvad esinejatena üles oma ala professionaalid ning inimesed, kellel on sellel teemal sõna sekka öelda. Lisaks tavapärasele konverentsi formaadile on teil seekord võimalus osaleda ka kahes töötoas, kus osalejate väiksema hulga tõttu saame minna sügavamale ning praktiliseks, et õppida uusi oskusi, mida teenindusjuhi rollis läheb muutunud reaalsuses vaja.

2013-12-04 12:00:00
2013-12-04 20:00:00

Heateenindus.ee Toetajad